Hakkımızda


Evden Eve Nakliyat - ASTAY NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat sektörüne çok uzun senelerdir hizmet veren ASTAY Evdne eve nakliyat, zamanla müşteriden gelen ve nakliyenin başka hizmet türleri olan bir çok nakliye hizmetinide beraberinde vermeye başlamış, bugün birçok nakliye talebinin karşılandıığı yönetiminden personeline lider firmalaradan biri haline gelmiştir.

İstanbul başta olmak üzere, Kocaeli, Gebze bölgesinde ve Tüm Türkiye genelinde hizmetini müşterisine artıl güvendesiniz parolası ile veren firmamız bu sektörün daha güvenli nakliye ile müşterisini buluşturması içinde öncü olmuştur.

Astay Evden Eve Nakliyat kurumsal bir firmadır ...Avantajlarımızdan yararlanın

Astay Evden Eve Nakliyat olarak, nakliye hizmetinde öncelikli misyonumuz, verdiğimiznakliye hizmetini en uygun koşullarla müşterisinde sunmak, huzurlu, ve güvenli bir nakliyenin temelini oluşturmak

Astay Evden Eve Nakliyat olarak temelvizyonumuz, müşterisini kaliteli hizmetle buluşturup, nakliye ve taşıma firmalarına nakliyenin hızlı ve güvenli yapılabilmesi için nasıl bir hizmet verilmesi gerektiğini en güzel şekilde anlatabilmek.

Astay firmamızın verdiği hizmetler

  • Astay firmaları birçok hizmetler verebiliyor. Ana hizmetleri elbette taşınacağınız eve eşyalarınızı taşımasıdır. Bunun yanı sıra, elbette paketleme ve kolileme hizmetini vermektedir ve malzemeleri de tedarik edebiliyorlar. Yeni evinizde eşyalarınızı doğru yerlere yerleştirebiliyorlar ve gerektiği takdirde veya siz isterseniz, temizlik hizmeti de sağlayabiliyorlar. Evden eve nakliye firmasına göre hangi hizmetleri verecekleri değişkenlik gösterir. Bazen tahmin edebileceğinizden çok daha fazla hizmet verebilirler, bazen ise sadece taşıma hizmeti veren firmalar oluyor ve üstüne siz yol ve yemek paralarını bile vermek zorunda kalıyorsunuz.

Astay kaliteli taşıma

 Nakliye firmalarının eşyalarınızı taşırken, eşyalarınıza zarar gelmemesi için özen göstermeleri gerekiyor. Eşyalarınıza sizin verdiğiniz kadar, hatta daha fazla değer vermeleri gerekiyor. Evden eve nakliye firmaları büyük bir sorumluluk üstleniyor, çünkü bir evi emanet alıyorlar. Siz sadece evinizi taşıyorsunuz, kaldığınız bina önemli değil, eşyalarınız sizin eviniz. Nakliye firmasının hangi kalitede hizmet verdiği bu yüzden çok önemlidir. Firmaların özensiz ve saygısızca hareket etmemeleri gerekiyor.

Nakliye firmaları ile nasıl anlaşılır?

  • Evinizi taşımasını istediğiniz nakliye şirketini bulduktan sonra, yüz yüze görüşmeye gidersiniz. Görüşmeyi yaptıktan sonra, kararınızı verip ona göre son bir görüşme ve anlaşma için tekrar gidersiniz. Evden eve nakliye firmaları çalışmaya başlamadan önce bir anlaşma yapmak ister, fakat bu anlaşma bütün firmalarda farklı olabiliyor. Tanıdığınız bir firmadır, o zaman sizde karşı tarafta birbirinize uygun şekilde anlaşabilirsiniz, fakat firmayı tanımıyorsanız, sizde firmada kendinizi güvence altına almak isteyeceksiniz. Bu durumda ona göre her iki tarafında kabul edeceği bir anlaşma yapmanız gerekiyor.

 

Neden kurumsal taşımacılık tercih edilmeli?

  • Taşımacılık yıllardır insanların kullandığı bir sistemdir. Sağdan soldan bulunan kamyonetlerle ya da kamyonlarla eşyaların taşındığı dönemler artık son buldu. Çünkü hiçbir güvencesi olmayan bu kurumsal taşıma şekli eşyalarımıza olanca zararı veriyor.

Kurumsal taşıma fiyatları nedir?                

  • Kurumsal taşıma fiyatlarının yüksek olduğu kanısı vardır. Kesinlikle doğru olmayan bu düşünce artık insanlar tarafından da kabul görmektedir. Mantıklı düşünülürse tanımadığınız ve bu işin profesyoneli olmayan kişiler eşyalarınıza zarar verebilir. Zarar verdiği gibi hiç kimse bu konuda size garantisini vermeyecektir. Ancak kurumsal taşıma firmaları size hem muhatap bulma imkânı hem de kaliteli taşınmanın garantisi verecektir.

 

Evden eve taşınmak için nakliye firmalarından yardım isteyin

  •  Her gün onlarca, hatta belki de yüzlerce kişi evini taşıyordur veya yeni bir yere taşınıyordur. Bu tür durumlardan kendilerine ait bir taşıma araçları yoksa  firmalarından yardım almak zorunda kalıyorlar. Bu tür taşıma firmaları, bütün eşyalarınızı özenle taşımaktadır ve en sağlam şekilde yeni evinize yerleştiriyorlar, bu yüzden herhangi bir endişeniz olmasın. Ev taşımak kolay değil ve bunun bilincinde olarak taşıma firmaları çalışmaktadır.
  • Ev taşımak kolay değil. Özellikle de çok fazla eşyalarınız varsa ve bütün eşyalarınız size aitse, hiçte kolay değil. Evden eve taşımak her zaman ev sahiplerini yoruyor ve bu yüzden en mantıklısı olarak her zaman  firmalarını arayıp yardım alıyorlar. Firmaların hepsi profesyonel bir şekilde çalıştığından, taşınırken herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Şirketleri

  •  Kendi başınıza evinizi taşımak gerçekten zordur, imkânsız değil, fakat hem çok yorulursunuz, hem de sadece bir günde değil, birkaç günde, belki de ancak birkaç haftada biter. İstediğiniz kadar bütün aileniz size yardım etsin, yine de hiç fark etmez. Bu yüzden evinizi taşıyacağınız zaman, mutlaka  şirketlerini arayıp yardım isteyin. Onlara en ince detayına kadar neyin nereye taşınması gerektiği konusunda bilgi verdiğinizde, her şeyi sizin için hallediyorlar. Sizde sadece kendi özel eşyalarınız ile uğraşabilirsiniz.

 

 

Hakkımızda